Informācija par sīkdatnēm

Vietnē Lumsf.lv mēs esam apņēmušies aizsargāt jūsu privātumu un nodrošināt, ka jūsu personas informācija tiek apstrādāta drošā un atbildīgā veidā. Šajā sīkdatņu politikā ir izskaidrots, kas ir sīkfaili, kā mēs tos izmantojam mūsu vietnē un jūsu izvēle attiecībā uz to izmantošanu.

1. Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu ierīcē (datorā, viedtālrunī, planšetdatorā), kad apmeklējat vietni. Tie palīdz vietnei atcerēties jūsu darbības un preferences noteiktā laika periodā, tāpēc jums tās nav jāievada atkārtoti, kad atgriežaties vietnē vai pārlūkojat no vienas lapas uz otru.

2. Kā mēs izmantojam sīkfailus

Mēs izmantojam sīkfailus dažādu iemeslu dēļ, kas aprakstīti tālāk. Diemžēl vairumā gadījumu nav nozares standarta iespēju sīkfailu atspējošanai, pilnībā neatspējojot funkcionalitāti un funkcijas, ko tie pievieno šai vietnei. Ieteicams atstāt visus sīkfailus, ja neesat pārliecināts, vai tie jums ir nepieciešami, ja tie tiek izmantoti jūsu izmantotā pakalpojuma sniegšanai.

3. Mūsu izmantojamo sīkfailu veidi

Būtiskās sīkdatnes: šīs sīkdatnes ir ļoti svarīgas vietnes pamata darbībai. Tie nodrošina tādas pamatfunkcijas kā drošība, tīkla pārvaldība un pieejamība. Bez šīm sīkdatnēm vietne nevarēs pareizi darboties.

Preferences sīkfaili: šīs sīkdatnes ļauj mūsu vietnei atcerēties jūsu iepriekš izdarītās izvēles, piemēram, jūsu izvēlēto valodu vai reģionu, kurā atrodaties.

Statistikas sīkfaili: pazīstami arī kā veiktspējas sīkfaili, kas apkopo informāciju par to, kā izmantojat mūsu vietni, piemēram, kuras lapas apmeklējāt un uz kurām saitēm noklikšķinājāt. Nevienu no šīs informācijas nevar izmantot, lai jūs identificētu. Tas viss ir apkopots un tādējādi anonimizēts. To vienīgais mērķis ir uzlabot vietnes funkcijas.

Mārketinga sīkfaili: šie sīkfaili izseko jūsu tiešsaistes aktivitātes, lai palīdzētu mums nodrošināt atbilstošāku reklāmu vai ierobežotu to, cik reižu jūs redzat reklāmu. Tie arī palīdz mums izmērīt reklāmas kampaņu efektivitāti. Google Maps, kas ir integrēta mūsu tīmekļa vietnē, pieprasa mārketinga sīkfailus, lai pareizi attēlotu kartes elementus. Bez šiem sīkfailiem Google Maps funkcija mūsu vietnē nebūs pieejama.

4. Google Maps un mārketinga sīkfaili

Mūsu vietnē ir iekļauti Google Maps elementi, lai nodrošinātu ģeogrāfisko informāciju un atrašanās vietas pakalpojumus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Google Maps pieprasa mārketinga sīkfailu izmantošanu, lai attēlotu kartes elementus. Šīs sīkdatnes ļauj uzņēmumam Google izsekot jūsu karšu lietojumam un nodrošināt mērķtiecīgu reklāmu, pamatojoties uz jūsu pārlūkošanas paradumiem. Ja nepiekrītat mārketinga sīkdatņu izmantošanai, Google Maps funkcija mūsu vietnē nebūs pieejama.

5. Jūsu sīkfailu izvēle

Jums ir tiesības izlemt, vai pieņemt vai noraidīt sīkfailus. Varat iestatīt vai mainīt tīmekļa pārlūkprogrammas vadīklas, lai pieņemtu vai atteiktu sīkfailus. Ja izvēlaties noraidīt sīkfailus, jūs joprojām varat izmantot mūsu vietni, lai gan jūsu piekļuve dažām mūsu vietnes funkcijām un daļām var būt ierobežota. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkfailus, taču parasti varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai noraidītu sīkfailus, ja vēlaties. Lai iegūtu papildinformāciju par sīkfailu pārvaldību, lūdzu, apmeklējiet savas pārlūkprogrammas palīdzības izvēlni.

6. Izmaiņas šajā sīkdatņu politikā

Mēs varam laiku pa laikam atjaunināt mūsu sīkfailu politiku, lai atspoguļotu izmaiņas mūsu praksē vai citu darbības, juridisku vai regulējošu iemeslu dēļ. Lūdzu, regulāri pārskatiet šo sīkfailu politiku, lai būtu informēts par mūsu sīkfailu un saistīto tehnoloģiju izmantošanu.

7. Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu sīkdatņu vai citu tehnoloģiju izmantošanu, lūdzu, rakstiet mums uz info@lumsf.lv.