Privātuma politika

Paldies, ka apmeklējāt Latvijas Ūdensmoto Sporta Federācijas mājaslapu lumsf.lv (turpmāk tekstā – Mājas lapa). Biedrībā Latvijas Ūdensmoto Sporta Federācija esam apņēmušies aizsargāt jūsu privātumu un nodrošināt jūsu personiskās informācijas drošību. Šajā Privātuma politikā ir izklāstīti mūsu apkopotās personas informācijas veidi, kā mēs izmantojam un aizsargājam šo informāciju, kā arī jūsu tiesības attiecībā uz jūsu personas datiem.

1. Informācija, ko mēs apkopojam

Mēs varam apkopot šāda veida personas informāciju, kad jūs apmeklējat mūsu vietni:

Sīkfaili: tāpat kā daudzas vietnes, mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi un analizētu vietnes trafiku. Sīkfaili ir nelieli teksta faili, kas tiek glabāti jūsu ierīcē un kas apkopo informāciju par jūsu mijiedarbību ar vietni, piemēram, jūsu IP adresi, pārlūkprogrammas veidu un apmeklētajām lapām. Jūs varat kontrolēt sīkdatņu izmantošanu, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus.
2. Informācijas izmantošana

Mēs varam izmantot mūsu tīmekļa vietnē savākto personas informāciju šādiem mērķiem:

Lai uzlabotu Vietnes funkcionalitāti un veiktspēju.
Lai analizētu vietnes lietojumu un tendences.
Lai nodrošinātu un personalizētu jūsu pieredzi vietnē.
Lai atbildētu uz jautājumiem un sniegtu klientu atbalstu.
3. Datu koplietošana un izpaušana

Mēs nepārdodam, netirgojam vai citādi nepārdodam jūsu personisko informāciju trešajām personām bez jūsu piekrišanas, izņemot gadījumus, kas aprakstīti šajā Privātuma politikā vai kā to pieprasa likums. Tomēr mēs varam kopīgot jūsu personisko informāciju ar uzticamiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kas palīdz mums darboties mūsu tīmekļa vietnē vai veikt uzņēmējdarbību.

4. Datu drošība

Mēs veicam saprātīgus pasākumus, lai aizsargātu jūsu personiskās informācijas drošību un novērstu nesankcionētu piekļuvi, izmantošanu vai izpaušanu. Tomēr neviena pārsūtīšanas metode internetā vai elektroniskā uzglabāšana nav 100% droša, un mēs nevaram garantēt absolūtu jūsu datu drošību.

5. Jūsu tiesības

Saskaņā ar piemērojamajiem datu aizsardzības tiesību aktiem jums ir noteiktas tiesības attiecībā uz jūsu personas informāciju, tostarp tiesības piekļūt saviem personas datiem, tos labot vai dzēst. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju.

6. Izmaiņas šajā Privātuma politikā

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā atjaunināt vai mainīt šo Privātuma politiku. Jebkuras izmaiņas stāsies spēkā nekavējoties pēc atjauninātās Privātuma politikas ievietošanas Vietnē. Mēs iesakām periodiski pārskatīt šo Privātuma politiku, lai uzzinātu par atjauninājumiem.

7. Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par šo Privātuma politiku vai mūsu datu apstrādes praksi, lūdzu, sazinieties ar mums info@lumsf.lv.